Zakończenie sezonu

W poniedziałek (9.11) trening o godzinie 17.30.

Powoli zbliżamy się do ostatniego meczu ligowego. Już 11 listopada w Święto Niepodległości rozegramy swój ostatni ligowy mecz z drużyną KS Rymer. W pierwszym meczu po niezłej grze wygraliśmy 2:0. Warto przypomnieć że mecz nie do końca nam wyszedł, ponieważ mieliśmy wiele sytuacji bramkowych oraz rzut karny, którego nie wykorzystaliśmy.

Na pewno w ostatnim meczu ligowych będą chcieli wszyscy zawodnicy się zaprezentować jak najlepiej i motywować nikogo specjalnie nie będzie trzeba.

Na mecz przychodzą WSZYSCY ZAWODNICY! Zawodników kontuzjowanych i chorych zapraszamy na godzinę 9.00 bo o tej godzinie rozpocznie się mecz. Pozostali wszyscy zawodnicy przychodzą na zbiórkę o godzinie 8.00.

Po meczu zakończenie sezonu. W planach: rozegranie krótkiego meczu pomiędzy zawodnikami podzielonymi na dwie grupy, poczęstunek dla zawodników który będzie miał miejsce w świetlicy klubowej, oraz... SPECJALNI GOŚCIE! Na naszym zakończeniu pojawi się... DWÓCH PIŁKARZY! - Proszę sobie przygotować pytania dla piłkarzy ponieważ będzie możliwość porozmawiania z Piłkarzami, oraz będzie można im zadawać pytania. Jacy piłkarze to niespodzianka:) Będzie także niespodzianka dla wszystkich zawodników przygotowana przez Trenera, ale ona jest także owiana tajemnicą:)

Jedno jest pewne! Nie może nikogo zabraknąć. Skład drużyny liczy 27 zawodników, przychodzą wszyscy, bądźmy w ten dzień jedną Drużyną!

Wszelkie pytania organizacyjne można kierować do Pana Piotra Chruszcza.

Czas trwania zakończenia przewidziany jest do około godziny 13.30-14.00, dlatego Zawodnicy na mecz biorą sobie ręczniki aby po meczu można było się odświeżyć. Przypominamy że nie przychodzimy w strojach meczowych na mecz ubrani. W trakcie zakończenia, po meczu wszystkich zawodników obowiązuje strój klubowy tzn. zielony dres z adidasa.