Wyjazd na mecz Ekstraklasy

28.11 w sobotę udamy się na mecz Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin. Mecz odbędzie się o godzinie 20.30 we Wrocławiu. Koszt wyjazdu to 33zł (Bilet + Transport). Z nasze drużyny na mecz uda się 20 zawodników, z drużyny RKP ROW 2003 uda się również 20 zawodników. Z racji że w autobusie jest 57 miejsc, a Zawodników jedzie 40 + 3 opiekunów (Trener, Pan Piotr Chruszcz i Pani Karolina Chruszcz), to zostaje 14 miejsc wolnych w autobusie. Dlatego na każdą drużynę przypada 7 miejsc w autobusie na wyjazd dla Rodziców (7 dla RKP 2003 i 7 dla RKP 03/04). Dlatego proszę aby Rodzice porozumieli się między sobą kto by chciał na mecz jechać. Jeśli z któreś z drużyn będzie mniej chętnych wtedy miejsca przejmą Rodzice z drugiego zespołu. Bardzo proszę by Rodzice porozumieli się między sobą w swoich zespołach o tym kto ewentualnie by chciał jechać. Koszt TRANSPORTU dla Rodzica to 32zł, zaś bilet Rodzic będzie musiał kupić we własnym zakresie. Co do możliwości i kosztów kupienia biletów informacja zostanie podana później, dla zainteresowanych osób. Wszelkie pytania i informację można kierować do Trenera. Wszelkie opłaty trzeba uregulować do 11 listopada. Drużyna RKP 2003/2004 u Pana Piotra Chruszcza, Drużyna 2003 u Trenera Kurca - Zawodnik 33 zł, Rodzic 32 zł.