Vicemistrzostwo!

Zwycięstwem z KS Rymer Rybnik 1:0 po bramce Krzysztofa Gedowskiego kończymy sezon Jesień 2015 rozgrywki ligowej. Swój ostatni mecz wygrała również drużyna MOSiR Czerwionki i to ona została Mistrzem naszej Ligi. Serdecznie gratulujemy MOSiR Czerwionce pierwszego miejsca oraz tego że była najlepszą drużyną w naszej Lidze! Nam na pocieszenie zostaje fakt iż jako jedyni pokonaliśmy Mistrza i to na jego własnym boisku!

Po meczu odbył się krótki mecz. Zespół został podzielony na dwie drużyny, kapitanem jednego zespołu był Paweł Mandrysz a kapitanem drugiego zespołu był Wojciech Orzeł, zawodnicy ROW 1964 Rybnik, naszej drużyny seniorskiej. Dwaj zawodnicy byli Gośćmi Honorowymi naszego zakończenia sezonu.

Po krótkim meczu Prezes Stanisław Jaszczuk wręczył naszej drużynie na ręce Kapitana Daniela Krentusza Puchar za zdobycie 2 miejsca w rozgrywkach.

Następna część imprezy przeniosła się do świetlicy klubowej gdzie poznaliśmy drogę piłkarską, tajemnice piłkarskie, oraz wszelkie dobre rady, co trzeba robić aby zostać piłkarzem oraz co może czuć piłkarz w chwilach porażek i zwycięstwa. Mieliśmy również możliwość rozmowy i zadawania pytań Zawodnikom na temat i przeszłości, teraźniejszości oraz marzeń. Podziękowania za odwiedziny, wsparcie i poświęcony czas w imieniu drużyny podziękował Kapitan Daniel Krentusz.

W końcu do głosu doszedł Trener, który dla zawodników miał przygotowaną niespodziankę. 20 minutowy film stworzony ze zdjęć z dołączonym podkładem muzycznym który opowiada naszą historię od momentu pierwszego treningu który odbył się 7 lipca do dnia dzisiejszego. Film będzie dostępny na facebooku oraz zostanie podany link do filmu na youtubie.

Sukces, bo tak trzeba nazwać zdobycie 2 miejsca, został osiągnięty ciężką pracą wykonaną przez WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW! Dlatego dla WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW GRATULACJE! Również wielkie podziękowania dla wszystkich Rodziców i Dziadków za wsparcie i zaangażowanie. Drodzy Rodzice, obraliśmy Drogę którą konsekwentnie podążamy. Są momenty gdzie jest pod górkę i z górki, są momenty szczęścia i uśmiechu oraz złości i bezradności. Bądźmy jednak cierpliwi i wytrwali. W momentach trudnych wspierajmy i pomagajmy. Idziemy do celu, do którego dojdziemy w czerwcu i wtedy poznamy owoc naszej pracy i wychowania. Czas na spotkanie z Rodzicami i podsumowanie ostatniego półrocza nadejdzie, w tym roku lub na początku przyszłego roku.

Plany na najbliższy czas:

Treningi bramkarskie odbywają się dalej.

My swoje treningi mamy w (najbliższy piątek wolne):

Środę i piątek o godzinie 18.00 na RKP (18.11, 20.11, 25.11 i 27.11) - dwa treningi tygodniowo. Teraz jest czas na szkołę i naukę!

Sobota 21.11 - sparing(?), oraz WSZYSCY PRZYCHODZIMY NA MECZ ROW - ZAMBRÓW o godzinie 15.00.

Sobota 28.11 jedziemy do Wrocławia na mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin.

WE WTOREK 17.11 O GODZINIĘ 15.00 NA STADIONIE GŁÓWNYM BĘDĄ ROBIONE ZDJĘCIA DO KALENDARZA KLUBOWEGO - OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA WSZYSTKICH, NAWET KONTUZJOWANYCH. Proszę, w razie potrzeby o wyjątkowe zwolnienie chłopaków ze szkoły w celu możliwości obecności na zdjęciach. OBOWIĄZUJĄ BIAŁE STROJE MECZOWE!

link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=C7M-U4I8Ufk&feature=youtu.be

Powiązana galeria: