Remis wieczorową porą

W meczu rozegrany w ramach 3 kolejki remisujemy 1:1 z drużyną KS Świerklany. Mecz został rozegrany na boisku sztucznym przy sztucznym oświetleniu.

Skład: Kędzierski - Szymura, Szulik, Chruszcz (k), Ławniczek - Gliwicki, Miernik, Muras - Fila. Rezerwowi: Krentusz, Manastyrski, Kudliński, Woźniczko, Machalica, Gedowski, Szweter, Kutek.

Bramkę strzelił Szymon Szulik w 37 minucie po asyście Kamila Murasa. KS Świerklany bramkę strzeliło w 57 minucie.

Plan na nadchodzący tydzień:

Poniedziałek trening 17.00

Wtorek trening 18.30

Środa podawanie piłek, mecz ROW - Górnik zbiórka 16.15 przy bramie stadionu. (Kto chcę podawać piłki proszę o komentarz pod tym postem: "Imię i nazwisko"

Czwartek 18.30 (przed treningiem zdjęcia grupowe - przynosimy stroje zielone treningowe oraz białe i czarne meczowe)