Plan treningowy i turniejów halowych

Plan treningowy i  turniejów halowych

Najbliższy tydzień oraz przyszły tydzień treningi będą jeszcze na dworze w środy i piątki o 18.00

W najbliższy piątek w ramach treningu rozegramy sparing z drużyną MOSiR Czerwionka, czyli zwycięzcą naszej ligi, zbiórka 17.45-będziemy grać w zielonych dresach z adidasa. W przyszłym tygodniu możliwy także jest następny sparing.

W sobotę udajemy się do Wrocławia na mecz Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin. Wyjazd godzinie 16.00 z parkingu przy RKP. Mecz 20:30.

19.12 udamy się na Turniej Halowy do Szczercowa - szczegółowe informację zostaną podane później.

7.02 weźmiemy udział w Turnieju Halowy w Świerklanach, organizowanym przez Fortece Świerklany.

3 turniejem w którym weźmiemy udział będzie Turniej organizowany przez nasz klub, termin jeszcze nie znany.

Jest już dostępny u Trenera szczegółowy plan obozu, przypominam że udajemy się na obóz do Sędziszowa w terminie 14.02-20.02.2016.

W zakładce treningów zostały zaktualizowane treningi