Nokaut w 3 minuty! ROW - Zuch 5:1

W pierwszym meczu ligowych rozegranym z Zuchem Orzepowice wygrywamy 5:1.

Mecz z Zuchem Orzepowice miał się pierwotnie rozpocząć o godzinie 9.00. Miał, ponieważ rozpoczął się z ponad 2 godzinnym opóźnieniem. Czemu? Ponieważ z niewiadomych powodów Orzepowice nie odebrały wiadomości iż mecz jest przesunięty na godzinę 9.00, a nie o 11.30. Na szczęście udało się rozegrać mecz. Cierpliwie czekając na drużynę mieliśmy czas na wspólną integracje.

Mecz z Zuchem rozpoczęliśmy z wielkim animuszem. Już w 9 minucie, pięknym strzałem, po dobrej akcji, zza pola karnego bramkę na 1:0 zdobył Kamil Szymura. Początek meczu to nasza przewaga, niestety nie przełożyła się ona na następne bramki. Jednak to drużyna gości zdobyła następną bramkę. A wynik do przerwy brzmiał 1:1.

Na drugą połowę drużyna wyszła z wielką chęcią zwycięstwa. A dobrych akcji było coraz więcej. Aż w końcu nadeszła 44min. Wtedy to bramkę na 2:1 zdobył Kamil Muras. W 45 minucie było już 3:1 a bramkę doskonałym strzałem technicznym zdobył Mateusz Gliwicki. Zaś w 46 minucie było już 4:1 po drugiej bramce Kamila Murasa. W 52 minucie wynik na 5:1 ustaliła Wiktoria Błatoń, która tego dnia debiutowała w naszym zespole.

Dla Wiktorii radość jest podwójna, bo prócz bramki, może się cieszyć z powołania na Konsultacje Kadry Śląska Młodziczek - powodzenia!!!

Skład: Krentusz (c), Szymura, Szulik, Szweter, Szymura - Chruszcz, Miernik, Muras - Fila, Rezerwowi: Rygielski, Kędzierski, Twarowski, Gliwicki, Maciończyk, Machalica, Manastyrski, Błatoń, Kudliński.

Powiązana galeria: